Uwaga nowość! Czekoladki z napisem!

Jak sprawić aby nasza firma została dobrze zapamiętana i miło się kojarzyła?
Co należy zrobić, aby klienci wracali do firmy? Z pewnością oprócz profesjonalnej obsługi niezbędna jest odpowiednia reklama, a taką mogą być właśnie słodycze reklamowe.
Jest to nienachalny rodzaj reklamy, dyskretny i miły dla oka oraz podniebienia sposób przypomnienia o firmie. W momencie jedzenia  czekoladek firmowych mózg podświadomie będzie przesyłał informację kojarzącą przyjemność jedzenia słodyczy z firmą, której logo na nich widnieje.
Opakowanie ze słodyczami może zawierać logo firmy, nazwę, czasem również numer telefonu bądź inne dane. Ważnym kontrahentom bądź innym osobom istotnym  z punktu widzenia biznesowego można zamówić  bombonierki oraz inne ekskluzywne słodycze.  Nie należy jednak zamawiać na zapas zbyt dużej ilości, gdyż słodycze mają swoją określoną datę przydatności do spożycia, której nie należy przekraczać, a tym bardziej nie wypada dawać w prezencie słodyczy które są po terminie ważności. Należy zwrócić również uwagę na odpowiednia temperaturę do przechowywania czekoladek, bowiem w zbyt wysokiej stopią się i będą nieestetycznie wyglądały. Świetnym pomysłem jest zamówienie słodyczy reklamowych do różnego rodzaju promocji, czyli na wszelkie targi, bankiety, szkolenia. Podczas ich trwania z reguły nie zostają żadne zapasy. Wszystkie słodycze schodzą jak świeże bułeczki, nie musimy się więc martwić, że się roztopią czy zepsują.
Ostatnimi czasy słodycze są często formą podziękowania za pracę dla pracowników firmy, są miłym  upominkiem od firmy. Taki gest z pewnością spotka się z zadowoleniem i uznaniem pracownika. Warto jest więc inwestować w słodycze reklamowe.
Najbardziej lubianymi słodyczami są czekoladki, można więc i takie zamówić.
Czekoladki z logo firmy można ustawić w displayu w siedzibie firmy, tak aby każdy klient miał możliwość ich zobaczenia,  a także skosztowania. Można je również dołączać do paczek, czy koszy świątecznych, które ofiarowujemy kontrahentom.

Czekoladki z nadrukiem to niezwykle skuteczna i ciekawa forma reklamy. Jest to nowość, która przyciągnie uwagę klientów.
Na jakich cukierkach wykonywany jest nadruk?
Oczywiście na tych najbardziej znanych, czyli na lentilkach! Są to cukierki znane na całym świecie. Mają przepyszną chrupiącą skorupkę a w środku nadzienie z mlecznej czekolady. Lentilki są uwielbiane zarówno przez dzieci jak i dorosłych.  Na Polski rynek ta forma promocji została wprowadzona przez firmę Słodkie Upominki. To właśnie ona jako pierwsza w Polsce zaczęła produkcję personalizowanych, czekoladowych lentilek. Od tej pory nadruk na maleńkich cukierkach nie stanowi żadnego problemu. Cukierki te mają szeroką gamę kolorystyczną, jak również różnorodne opakowania oraz jakże niezapomniany czekoladowy smak!
Oczywiście nadruk jest w pełni jadalny dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii. Czekoladki z napisem są bardzo efektowne. Na maleńkich cukierkach istnieje możliwość czytelnego odwzorowania logo bądź tekstu nawet na obu stronach cukierków.

Czekoladki z napisem, czy też czekoladki z nadrukiem można znaleźć na stronie http://www.slodkieupominki.pl/katalog/slodycze-reklamowe/czekoladki-reklamowe/brand-me-czekoladowe-lentilki-z-nadrukiem/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *