Kosze delikatesowe idealnym prezentem dla współpracowników

Jaki jest najlepszy sposób na obdarowanie kontrahentów, bądź współpracowników? Oczywiście najbezpieczniejszym i bardzo lubianym pomysłem są kosze delikatesowe.
Można je wręczyć z różnych okazji, świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, rocznicy powstania firmy, nawiązania udanej współpracy. Również warto taki kosz ofiarować pracownikowi na przykład z okazji okrągłej rocznicy zatrudnienia w firmie, czy choćby z okazji jego ślubu. Okazji do obdarowania innych jest naprawdę dużo.

Co daje ofiarowywanie upominków? Na pewno sprzyja budowaniu pozytywnych relacji między firmą a klientem. Kosze delikatesowe
służą też podtrzymaniu pozytywnych relacji z kontrachentami. Mogą służyć również przypomnieniu o sobie po dłuższej przerwie we współpracy. Będzie to takie miłe odnowienie relacji.
Wybierając kosz delikatesowy sami mamy wpływ na jego wielkość, wygląd, oraz na to co znajdzie się w środku.
Sam pojemnik najczęściej jest wiklinowym koszykiem różnej wielkości. Ale może to być równie dobrze ozdobne tekturowe pudełko, ozdobna donica, czy dekoracyjna ceramiczna misa. Taki kosz wypełnia się w środku sizalem bądź rafią. Może to być też naturalne sianko lub bibuła, albo serpentyny. Wypełnienie pełni funkcje nie tylko dekoracyjną, ale również chroni zawartość kosza w transporcie. Do środka możemy włożyć co tylko nam się podoba co uznamy za stosowne w zależności od okazji i od preferencji osoby obdarowywanej. Do koszt delikatesowych wkłada się często alkohol, dobrej jakości whiskey, jakościowe wino bądź szampana. Ponadto warto w nim umieścić dobrą herbatę, cenioną kawę, jak również słodycze. Są to najczęściej czekolady, pralinki, a także miody czy konfitury w ozdobnych, dekoracyjnych opakowaniach. Warto dołożyć jakiś element dekoracyjny. Mogą to być świeczki zapachowe, suszone kwiatki itp. Do zestawów zawierających alkohol można dołączyć kieliszki, a do tych z kawą i herbatą- eleganckie filiżanki.

Jeśli nie mamy czasu zajmować się kompletowaniem kosza delikatesowego można zamówić gotowe zestawy. DO wyboru są z reguły różne wielkości koszy. Ceny są uzależnione od zawartości oraz wybranej wielkości. Firmy specjalizujące się w tworzeniu koszy delikatesowych starannie dobierają produkty tam się znajdujące. Nie wybierają produktów ze średniej półki, lecz bazują na tych luksusowych, starannie wyselekcjonowanych, niszowych, często sprowadzanych na specjalne zamówienie z zagranicy.
Robiąc samodzielnie kosz czasem nie mamy takich możliwości, ani dostępu to tak dobrych jakościowo produktów. Warto więc skorzystać z gotowej bogatej oferty firm oferujących takie kosze.
Jedną z nich jest http://www.nobilia.pl/. Cechuje ją profesjonalna obsługa i najwyższa jakość produktów.
Firmy zamawiając kosze delikatesowe dla swoich klientów mogą wybierać w różnych wielkościach . Do wyboru mamy różne kolekcje oferujące prezenty zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Firma Nobilia oprócz wyselekcjonowanych produktów oferuje również piękne, stylowe opakowania koszy delikatesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *