Co kupić miłośnikowi motoryzacji?

Wybór odpowiedniego prezentu jest czasami sprawą kłopotliwą. Nie zawsze wiadomo, czy upominek, który kupimy spodoba się osobie obdarowanej. Znając upodobania i zainteresowania drugiej osoby już łatwiej jest się na coś zdecydować. Co w sytuacji kiedy na przykład chłopak interesuje się wyłącznie motoryzacją? Czy istnieją jakieś prezenty dla miłośników czterech kółek?

Otóż wbrew pozorom na rynku można znaleźć wiele gadżetów przeznaczonych dla fanów motoryzacji. Poszukiwania warto zacząć od przeszukiwania Internetu. W sklepach internetowych można znaleźć sporo ciekawych perełek, które trudno namierzyć w sklepie stacjonarnym. Co kupić miłośnikowi motoryzacji?

Warto zapamiętać, że nie można kupować prezentów które będą miały istotny wpływ na wygląda samochodu, gdyż tutaj można nie trafić w gust obdarowywanego. Być może ma on upatrzone elementy wyposażenia i nie będzie zadowolony gdy dostanie na przykład tańsze zamienniki. Unikajmy więc kupowania pokrowców na siedzenia, gałki zmiany biegów czy nakładki na kierownicę. Takie rzeczy są indywidualnie dobierane do gustu właściciela pojazdu. Wyjątkiem będzie sytuacja kiedy osoba ta sama wskaże nam konkretny produkt który by chciała otrzymać.

Warto zachować umiar wybierając gadżety. Nie każdemu spodoba się na przykład kolorowe podświetlenie tablicy, czy inne neonowe gadżety.

Lepiej jest już pójść w stronę elektroniki. Mile widziane są dobrej jakości nawigacje samochodowe. Powinny one mieć aktualne mapy zarówno Polski jak i Europy jeśli wiemy, że osoba ta lubi dalekie podróże samochodem. Można pokusić się również o kupno zestawu głośnomówiącego, jeśli samochód nie ma takiego fabrycznie wbudowanego. Ciekawym pomysłem jest również kupienie tak modnej ostatnio kamerki samochodowej, która umożliwia rejestrację pokonywanej trasy. W razie jakichś kolizji przydaje się takie nagranie.

Jakimś pomysłem jest również kupienie oryginalnego breloczka z logo, zgodnie z marką samochodu. Jeśli ktoś jest miłośnikiem różnych gadżetów to może spodoba mu się breloczek z latarką, może to być brelok -pendrive bądź z jakimś śmiesznym elementem.

Miłośnik jednej marki, bardzo do niej przywiązany ucieszy się nawet z bardziej prozaicznych gadżetów typu czapeczka z daszkiem z logo samochodu, bądź T-shirt czy polar. Może to być także markowy kubek, notes, podstawka pod kubek, kubek termiczny do samochodu. Dysponując większym budżetem można zamówić wykonywane na indywidualne zamówienie meble stylizowane na samochodowe. Może to być kanapa przypominająca maskę i przód samochodu, czy fotel zrobiony z fotela samochodowego. Pomysłów na takie meble można znaleźć mnóstwo w Internecie. Osoby pracujące na co dzień w biurze będą zachwycone zegarkiem na biurko z logo ulubionej marki. Może to być również podstawka pod kubek bądź elegancki wizytownik.

Ciekawym pomysłem może być pokrowiec na smartfon, powerbank.

Niezmiennie popularnością cieszą się kursy doszkalające z jazdy w trudnych warunkach. Taki kurs z pewnością ucieszy każdego miłośnika motoryzacji.

car-1555101

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *